EFOP-3.3.2-16-2016-00041
Tudásgyarapítás a TIT Tehetségponttal - Informális tanulási lehetőségek Szabolcsban

Projekt időszak: 2018.01.01 - 2019.06.30.
Megvalósuló foglalkozás neve: Mesterségem címere
Óvodában: 15 fő/csoport
Iskolában: 15 fő/csoport/félév
 
A TIT Jurányi Lajos Egyesülete által meghídetett pályázat keretében tanulóink "személyiségfejlesztő zenés színjátszó kör és dekorációs műhely" - fogllakozáson vehetnek részt hetente egy alkalommal. Beszédgyakorlatokat, különböző csoportösszetartozást támogató, együttműködést erősítő, konfliktust kezelő készég fejlesztésését segítő gyakorlatokat végeznek játékos formában. A "játékórán" a gyerekek kreativitásukat is megmutathatják. A pályázat kretében két alkalommal színházlátogatáson is részt vehettek a tanulók. A tevékenységek jó hangulatban telnek. 
 
 
Fotódokumentáció:
 
 
Kapcsolódó linkek:
 
TIT JURÁNYI LAJOS EGYESÜLETE NYÍREGYHÁZA