Óvodai Ballagás

2018. június 1-én búcsúztak a nagycsoportos gyerekek az Óvodából. A gyerekek színes műsorral készültek, hogy mindazt, amit eddig az óvodában megtanultak, elsajátítottak bemutathassák szüleiknek, rokonaiknak. Ez a ballagás nemcsak a gyerekek számára volt különleges, hanem óvodapedagógusuk számára is. Az ovisok meglepetés videóval, és virágokkal búcsúztatták Erzsike óvó nénit, aki sokéves munkáját fejezi be ebben az évben.

www.facebook.com/pg/palasti.iskola/photos/?tab=album&album_id=1980489945326190

Családi nap az Óvodában

www.facebook.com/pg/palasti.iskola/photos/?tab=album&album_id=1956509567724228

Anyák napja az Óvodában

2018. május 4-én ünnepelték az óvodásaink a számunkra oly kedves anyukákat és nagymamákat. Az ünnepség délután egy órától kezdődött a Művelődési házban. A gyerekek versekkel, táncokkal, dalokkal, történetekkel fejezték ki milyen fontos számukra az anyai szeretet. A műsor jó hangulatban, meghitten zárult az ajándékok átadásával.

www.facebook.com/pg/palasti.iskola/photos/?tab=album&album_id=1945972285444623

Mikulás 2017

A kiscsoportosok első találkozása       A nagycsoportosok izgalma                Lassan lépked Télapó….

Megtelt a pocak...          Ha akarom, mind megeszem...                      Advent az óvodában