ESEMÉNYNAPTÁR
2017/2018. tanév
Időpont Esemény Felelős Megjegyzés
         
Szeptember 1. péntek Évnyitó ünnepség, a tanév első napja Pappné Turik Tímea igazgató
Steklerné Váraczki Éva
 
       hétfő Szakkörök indulása szakkörvezetők  
  18. hétfő Művészeti képzések indulása    
  szeptember közepéig Pályaválasztási tanácsadásról szülők értesítése Kozma Béla, Fekóné Veres Ildikó  
    Közösségépítés osztályfőnökök  
  15. péntek Tanítás nélküli munkanap - Továbbképzés    
  20. szerda 15:00   Szülői értekezlet  osztályfőnökök  
  29. péntek Magyar Diáksport Szövetség által hírdetett
2017 m-es futás, 120 perces aktív mozgás
Steklerné Váraczki Éva, Kozma Béla  
    Óvodai beszoktatás    
      faliújság felelős: Mátyás Katalin  
         
Október 6. péntek Rendhagyó megemlékezés (Aradi vértanúk napja)
13:00     Görömbő Kompánia  -  interaktív népzenei előadás
Tamás Péterné, Kozma Béla
Czirják Istvánné
 
  13. péntek DIFER mérés határideje Mátyás Katalin,   
  13. péntek Szülői értekezlet a továbbtanulásról  16:00 (8.oszt.) Kozma Béla  
  16-20. hétfő-péntek Palásti Napok Király Istvánné, Tukacsné Kósa Tímea, Fekóné Veres Ildikó óvodával együtt
  16. hétfő Házi szavalóverseny Mátyás Katalin, Vida Sára  
  17. kedd Nyílt nap, Táncház Tömpe Anikó  
  18. szerda Nyílt nap                                                 
Koszorúzás a Palásti László emléktáblánál                                                                Csibeavató
Mátyás Katalin
Zubályné Szilágyi Erika
Fekóné Veres Ildikó
 
  19. csütörtök Sportdélután Kozma Béla  
  20. péntek Ünnepség - Október 23-ra emlékezve
 
Tukacsné Kósa Tímea, Kozma Béla
Komjáthy Éva
községgel együtt
    Generali rajzverseny    
  Október második hete Óvoda - Szülői értekezlet    
    Óvoda - képességszint-mérés    
    Állatok napja - Óvodai programok    
    Erdei iskola látogatás Óvoda - Iskola    
      faliújság felelős: Steklerné Váraczki Éva  
  23. hétfő Nemzeti ünnep - munkaszüneti nap    
         
  27. péntek Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap                  DIFER létszám lejelentése - Igazgató Pappné Turik Tímea  
  okt. 30 - nov. 03. Őszi szünet     
         
November 1. kedd Halottak napja - Munkaszüneti nap    
  6. hétfő Az őszi szünet utáni első tanítási nap    
  nov 6-nov 17. Egészségnap / Rajzpályázat Kozma Béla, Mátyás Katalin  
  November második hete Biztibusz - biztonságos iskola Kozma Béla, Mátyás Katalin  
  22. szerda Népdaléneklési verseny Zubályné Szilágyi Erika, Király Istvánné  
  24. péntek Adatszolgáltatás az Országos Kompetencia és Nyelvi Méréshez Steklerné Váraczki Éva, Fekóné Veres Ildikó  
  29. szerda Fogadóóra 15:00-17:00 osztályfőnökök  
    Óvoda - Játékdálután a szülőkkel    
  November második hete Védőnői vizsgálatok az óvodában    
      faliújság felelős: Fekóné Veres Ildikó  
         
December 1. péntek DIFER mérés elvégzésének határideje Mátyás Katalin, Steklerné Váraczki Éva  
  6. szerda Mikulás ünnepség    
  8. péntek Jelentkezés a központi írásbeli felvételire Kozma Béla  
  12. kedd Arany János Tehetséggond. pályázatok benyújtása Kozma Béla  
  20. szerda Értesítés a tanulmányi előmenetelről                            osztályfőnökök  
  21. csütörtök Téli szünet előtti utolsó tanítási nap    
    Óvodai Karácsonyi Ünnepség a szülőkkel együtt    
      faliújság felelős: Tukacsné Kósa Tímea  
  22. péntek Téli szünet előtti utolsó nap                                                                              Karácsonyi Forgatag - délelőtt                               Karácsonyi Ünnepség - délután Tömpe Anikó, Vida Sára községgel együtt
  dec. 27 - jan. 02. Téli szünet    
         
         
Január 3. szerda A téli szünet utáni első tanítási nap    
  01.09 - 04.27-ig A tanulók fizikai állapotának mérése - NETFIT 5-8.o. Steklerné Váraczki Éva, Kozma Béla  
  26. péntek I. félév utolsó tanítási napja
Félévi osztályozó értekezlet
Pappné Turik Tímea igazgató  
  20. szombat Általános felvételi eljárás kezdete                            Központi írásbeli felvételi 10:00
a 4,6,8 osztályos gimnáziumokba jelentkezőknek
   
    Próbafelvételi 4., 6. o. Steklerné Váraczki Éva, Tamás Péterné,
Tukacsné Kósa Tímea
 
  25. csütörtök Pótló írásbeli felvételik 14:00    
    Szülői értekezlet az Óvodában    
      faliújság felelős: Tömpe Anikó  
         
Február február 2. péntek Félévi bizonyítványok kiosztása                    Osztályonkénti jegyzőkönyvek leadása osztályfőnökök  
  2. péntek Szülői értekezlet - Óvoda    
  7. szerda Félévi értékelő értekezlet                                                 Iskolai jegyzőkönyv félévi értekezletről Pappné Turik Tímea igazgató  
  9. péntek Ki mit tud? Tehetségkutató verseny Tamás Péterné, Tömpe Anikó  
  14. szerda  Szülői értekezlet osztályfőnökök  
  17. szombat Palásti Jótékonysági Bál Tömpe Anikó, Király Istvánné  
  19. hétfő Jelentkezési lapok megküldése a
középiskoláknak
Kozma Béla  
  02.22-03.13. Szóbeli felvételi meghallgatások    
  23. péntek Kommunista diktatúrák áldozatai
megemlékezés
Kozma Béla  
    Iskolaérettségi vizsgálatok - Óvoda    
      faliújság felelős: Vida Sára  
         
Március 05-09. hétfő - péntek Pénzügyi és vállalkozói témahét Tamás Péterné, Komjáthy Éva  
  10. szombat Tanítás nélküli munkanap - Önképzés    
  14. szerda Ünnepség - március 15-re emlékezve Tukacsné Kósa Tímea
Zubályné Szilágyi Erika
községgel együtt
  15. csütörtök Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc emléknapja                                                            Munkaszüneti nap    
  16. péntek Pihenőnap    
  21-22. szerda-csütörtök Tanulói adatlapok módosításának lehetősége Kozma Béla  
    Óvodai szakvélemények kiadása    
  22. A víz világnapja - Óvoda    
    Óvoda az Iskolában - látogatás    
  23. péntek Módosított adatlapok megküldése
a Felvi Központnak
Kozma Béla  
      faliújság felelős: Király Istvánné  
         
Április márc. 29. csütörtök A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap     
  30.márc Nagyszombat - munkaszüneti nap    
  1-2. vasárnap-hétfő Húsvét    
  3 - 4. kedd-szerda Tavaszi szünet    
  5-6. csütörtök-péntek Tanítás nélküli munkanap- Nevelőtestületi értekezlet, továbbképzés    
  9. hétfő A tavaszi szünet utáni első tanítási nap    
  április második hete Holokauszt áldozatai - megemlékezés Kozma Béla  
    Iskolai beíratkozás Pappné Turik Tímea, leendő elsős osztályfőnök  
  18-20. szerda-péntek Egészségnapok / Sport / Rajzpályázat Kozma Béla, Mátyás Katalin  
  21. szombat Tanítás nélküli munkanap - preventív előadás egészségmegőrzés    
  23-27. hétfő-péntek Fenntarthatóság - környezettudatosság témahete Tervezz! Pályázat Tamás Péterné, Gábor István  
    Ki Mit Tud? - Óvoda    
    Óvodai nyílt nap    
  30. hétfő Pihenőnap    
      faliújság felelős: Tamás Péterné  
         
Május 1. kedd Munka ünnepe - Munkaszüneti nap    
  4.  péntek Anyák napja Tömpe Anikó, Steklerné Váraczki Éva  
  7-27. Május: a közlekedés hónapja.
Felkészülés a Pindur Pandúr versenyre
Király Istvánné, Tömpe Anikó  
  9. szerda Szülői értekezlet  osztályfőnökök  
  16. szerda Nyelvi mérés (6., 8. oszt) Fekóné Veres Ildikó  
  23. szerda Országos Kompetencia Mérés Steklerné Váraczki Éva, Tamás Péterné,
Tukacsné Kósa Tímea
 
  26. szombat Pindur Pandúr közlekedési verseny Budapest Király Istvánné, Tömpe Anikó  
  29. kedd Értesítés a tanulmányi előmenetelről      osztályfönökök  
  30. szerda Gyereknap - Tanítás nélküli munkanap   óvodával együtt
    Óvodai Anyák napi Ünnepség    
    Szülői értekezlet - Óvoda    
    Óvodai kirándulás    
      faliújság felelős: Zubályné Szilágyi Erika  
         
Június 1. péntek NETFIT mérési eredmények feltöltése Steklerné Váraczki Éva, Kozma Béla  
  4. hétfő A Nemzeti összetartozás napja Kozma Béla, osztályfőnökök  
    Intézkedési terv elkészítése Pappné Turik Tímea igazgató  
  15. péntek Utolsó tanítási nap
Osztályozó értekezlet     
Pappné Turik Tímea igazgató  
  15. péntek Az Idegen nyelvi mérés eredményeinek feltöltése Eredmények közzététele az iskola honlapján Fekóné Veres Ildikó  
  18. hétfő HÍD I. programba történő jelentkezés Kozma Béla  
  21-23.  Beiratkozás a középfokú iskolákba    
  23. szombat 9.00 Évzáró és ballagás Pappné Turik Tímea  igazgató,
Tukacsné Kósa Tímea
 
  29. péntek Tanévzáró értekezlet                                                                      Intézkedési terv elküldése a fenntartónak Pappné Turik Tímea igazgató  
  június második hete Óvodai tanévzáró    
      faliújság felelős: Kozma Béla