ESEMÉNYNAPTÁR
2016/2017. tanév
Időpont Esemény Felelős Megjegyzés
         
Szeptember 1. csütörtök Évnyitó ünnepség, a tanév első napja Pappné Turik Tímea igazgató, Tömpe Anikó  
  5. hétfő Szakkörök indulása szakkörvezetők  
  szeptember közepéig Pályaválasztási tanácsadásról szülők értesítése Tukacsné Kósa Tímea  
    Hátrányos helyzetű gyermekek sportvetélkedője Kozma Béla  
  27. kedd 15:00 Szülői értekezlet  osztályfőnökök  
  30. péntek Magyar Diáksport Szövetség által hírdetett
2016 m-es futás, 120 perces aktív mozgás
Steklerné Váraczki Éva, Kozma Béla  
    Óvodai beszoktatás    
         
Október 6. csütörtök Megemlékezés (Aradi vértanúk napja) Sinka Judit, Tamás Péterné  
  10. hétfő DIFER méréshez a létszámjelentés határideje Mátyás Katalin, Tömpe Anikó  
  14. péntek Szülői értekezlet a továbbtanulásról  16:00 (8.oszt.) Tukacsné Kósa Tímea  
  15. szombat Tanítás nélküli munkanap - Önképzés    
  18-21. kedd-péntek Palásti Napok Király Istvánné, Tukacsné Kósa Tímea, Fekóné Veres Ildikó, Enyedi Gábor óvodával együtt
  18. kedd  Házi szavalóverseny Tömpe Anikó, Mátyás Katalin  
  19. szerda Nyílt nap                                                 
Koszorúzás a Palásti László emléktáblánál                                                                Csibeavató
Sinka Judit, Mátyás Katalin, Fekóné Veres Ildikó  
  20. csütörtök Nyílt nap / Sportdélután / Könyvtári programok Kozma Béla, Czirják Istvánné  
  21. péntek Ünnepség - Október 23-ra emlékezve
 
Tukacsné Kósa Tímea, Király Istvánné, Enyedi Gábor községgel együtt
    Generali rajzverseny    
    Állatok napja - Óvodai programok    
    Védőnői vizsgálatok az óvodában    
  23. vasárnap Nemzeti ünnep    
         
  28. péntek Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap                  DIFER létszám lejelentése - Igazgató Pappné Turik Tímea  
  31. hétfő Pihenőnap    
         
November 1. kedd Halottak napja - Munkaszüneti nap    
  2-4. szerda-péntek Őszi szünet     
  7. hétfő Az őszi szünet utáni első tanítási nap    
                              ? Egészségnap / Rajzpályázat Kozma Béla, Mátyás Katalin, Simon Viktória  
  23. szerda Tanítás nélküli munkanap                                    Népdaléneklési verseny Király Istvánné  
  25. péntek Adatszolgáltatás az Országos Kompetencia és Nyelvi Méréshez Steklerné Váraczki Éva, Fekóné Veres Ildikó  
  29. kedd Fogadóóra 15:00-17:00 osztályfőnökök  
    Óvoda - Játékdálután a szülőkkel    
         
December 2. péntek DIFER mérés elvégzésének határideje Mátyás Katalin, Tömpe Anikó  
  6. kedd Mikulás ünnepség az Óvodával együtt    
  9. péntek Jelentkezés a központi írásbeli felvételire Tukacsné Kósa Tímea  
  13. kedd Arany János Tehetséggond. pályázatok benyújtása Tukacsné Kósa Tímea  
  20. kedd Értesítés a tanulmányi előmenetelről                       Téli szünet előtti utolsó tanítási nap     osztályfőnökök  
    Óvodai Karácsonyi Ünnepség a szülőkkel együtt    
  21. szerda Téli szünet előtti utolsó nap                                          Tanítás nélküli munkanap                                     Karácsonyi Forgatag - délelőtt                               Karácsonyi Ünnepség - délután Tömpe Anikó, Tamás Péterné, Mátyás Katalin községgel együtt
  dec. 22 - jan. 02. Téli szünet    
         
         
Január 3. kedd A téli szünet utáni első tanítási nap    
  01.09 - 04.30-ig A tanulók fizikai állapotának mérése - NETFIT 5-8.o. Steklerné Váraczki Éva, Kozma Béla  
  20. péntek I. félév utolsó tanítási napja
Félévi osztályozó értekezlet
Pappné Turik Tímea igazgató  
  21. szombat Általános felvételi eljárás kezdete                            Központi írásbeli felvételi 10:00
a 4,6,8 osztályos gimnáziumokba jelentkezőknek
   
  23. hétfő Próbafelvételi 4., 6. o. Steklerné Váraczki Éva, Tamás Péterné,
Tukacsné Kósa Tímea
 
  26. csütörtök Pótló írásbeli felvételik 14:00    
  27. péntek Félévi bizonyítványok kiosztása                    Osztályonkénti jegyzőkönyvek leadása osztályfőnökök  
    Iskolaérettségi vizsgálatok - Óvoda    
    Szülői értekezlet az Óvodában    
         
Február 8. szerda Szülői értekezlet osztályfőnökök  
  10. péntek Félévi értékelő értekezlet                                                 Iskolai jegyzőkönyv félévi értekezletről Pappné Turik Tímea igazgató  
    Ki mit tud? Tehetségkutató verseny Tamás Péterné, Tömpe Anikó  
  15. szerda Jelentkezési lapok megküldése a
középiskoláknak
Tukacsné Kósa Tímea  
  11. szombat Palásti Jótékonysági Bál Kozma Béla, Szabó László  
  02.20-03.09. Szóbeli felvételi meghallgatások    
  24. péntek Kommunista diktatúrák áldozatai
megemlékezés
Kozma Béla  
         
Március 06-10. hétfő - péntek Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete Tamás Péterné, Steklerné Váraczki Éva  
  14. kedd Ünnepség - március 15-re emlékezve Tukacsné Kósa Tímea, Fekóné Veres Ildikó községgel együtt
  15. szerda Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc emléknapja                                                            Munkaszüneti nap    
  16-17. csütörtök - péntek Tanulói adatlapok módosításának lehetősége Tukacsné Kósa Tímea  
  20. hétfő Módosított adatlapok megküldése
a Felvi Központnak
Tukacsné Kósa Tímea  
         
Április április első hete Holokauszt áldozatai - megemlékezés Kozma Béla  
    Iskolai beíratkozás Pappné Turik Tímea, leendő elsős osztályfőnök  
  13-14. csütörtök-péntek Egészségnapok / Sport / Rajzpályázat Steklerné Váraczki Éva, Kozma Béla, Mátyás Katalin  
  14. péntek A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap     
  16-17. Húsvét    
  18-20. kedd - csütörtök Tavaszi szünet    
  21. péntek Tanítás nélküli munkanap    
  24. hétfő A tavaszi szünet utáni első tanítási nap    
  24-28. hétfő-péntek Fenntarthatóság - környezettudatosság témahete Tervezz! Pályázat Tamás Péterné, Tömpe Anikó  
    Óvodai szakvélemények elkészítése    
    Ki Mit Tud? - Óvoda    
    A víz világnapja - óvodai programok    
         
Május 1. hétfő Munka ünnepe - Munkaszüneti nap    
  5.  péntek Anyák napja Tömpe Anikó, Sinka Judit  
  2-31. Május: a közlekedés hónapja.
Felkészülés a Pindur Pandúr versenyre
Sinka Judit, Király Istvánné  
  10. szerda Szülői értekezlet  osztályfőnökök  
  17. szerda Nyelvi mérés (6., 8. oszt) Fekóné Veres Ildikó  
  24. szerda Országos Kompetencia Mérés Steklerné Váraczki Éva, Tamás Péterné,
Tukacsné Kósa Tímea
 
  27. szombat Pindur Pandúr közlekedési verseny Budapest Sinka Judit, Király Istvánné  
  30. kedd Értesítés a tanulmányi előmenetelről      osztályfönökök  
  31. szerda Gyereknap - Tanítás nélküli munkanap   óvodával együtt
    Óvodai Anyák napi Ünnepség    
    Szülői értekezlet - Óvoda    
    Óvodai kirándulás    
         
Június 1. csütörtök NETFIT mérési eredmények feltöltése Steklerné Váraczki Éva, Kozma Béla  
  2. péntek A Nemzeti összetartozás napja Kozma Béla, osztályfőnökök  
    Intézkedési terv elkészítése Pappné Turik Tímea igazgató  
  15. csütörtök Utolsó tanítási nap                                         
Osztályozó értekezlet
Pappné Turik Tímea igazgató  
  16. péntek Az Idegen nyelvi mérés eredményeinek feltöltése Eredmények közzététele az iskola honlapján Fekóné Veres Ildikó  
  19. hétfő HÍD I. programba történő jelentkezés Tukacsné Kósa Tímea  
  22-24.  Beiratkozás a középfokú iskolákba    
  24. szombat 9.00 Évzáró és ballagás Pappné Turik Tímea  igazgató,
Tukacsné Kósa Tímea
 
  30. péntek Tanévzáró értekezlet                                                                      Intézkedési terv elküldése a fenntartónak Pappné Turik Tímea igazgató  
  június második hete Óvodai tanévzáró    

A változás jogát fenntartjuk!